Kup hondę po okazyjnej cenie w ramach programu Honda AutoPRO!

dodano: 10.12.2019

Osoby prowadzące przedsiębiorstwo, chcące zakupić Hondę Civic, zapewne będą zainteresowane specjalnym programem finansowania długoterminowego Honda AutoPRO. Na czym polega ta wyjątkowa oferta?


Honda AutoPRO - o co chodzi?


Oferta jest przeznaczona dla podmiotów nabywających nowy pojazd. Idea produktu sprowadza się do tego, że wynajmujący decyduje się na określoną opłatę wstępną, która może wynosić od 0 do 45% wartości samochodu. Okres finansowania to nawet 60 miesięcy w zależności od rocznika kupowanego auta. Przez cały okres trwania wynajmu przedsiębiorca spłaca różnicę pomiędzy wkładem własnym a przyjętą wartością końcową.


Dzięki takiemu rozwiązaniu, można stać się posiadaczem bardzo dobrze wyposażonej Hondy Civic na bardzo atrakcyjnych warunkach. Oferta aut przewidziana w ramach produktu jest stale rozszerzana. Poza dogodnościami, jakie niesie za sobą użytkowanie nowego samochodu, program Honda AutoPRO daje liczne korzyści podatkowe, formalne oraz organizacyjne. Podobnie jak w przypadku leasingu, możliwe jest zaliczenie rat wynajmu na rzecz kosztów prowadzenia działalności. Otrzymanie pozytywnej decyzji w zakresie finansowania wymaga minimum formalności ze strony zainteresowanego. Po zakończeniu umowy nie musi martwić się koniecznością zbycia pojazdu lub jego wykupem. Jeśli więc spadek wartości pojazdu okaże się większy niż pierwotnie założony, nie ponosi negatywnych konsekwencji. Nie ma także potrzeby przygotowywania samochodu pod sprzedaż. Po okresie wynajmu możliwa jest wymiana pojazdu na nowy.


Dla kogo?


Z programu mogą skorzystać wszyscy przedsiębiorcy, którzy prowadzą swoją działalność przez minimum sześć miesięcy. Jest to więc dobra alternatywa dla tak zwanych start-upów, które z uwagi na krótki okres funkcjonowania na rynku nie mogą uzyskać finansowania w innych formach. Program Honda AutoPRO to nie tylko samochód, ale również kompleksowe zarządzanie. Stanowi to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców posiadających większą flotę samochodów w ramach prowadzonej działalności.
Nie należy się również martwić kosztami dodatkowymi (rejestracja, ubezpieczenie, wymiana dowodu rejestracyjnego, serwis) oraz możliwością ich zaliczenia na koszty uzyskania przychodu. Jedna rata, płatna miesięcznie, zawiera w sobie wszystkie wskazane zobowiązania.


Program Honda AutoPRO może być idealnym rozwiązaniem dla zainteresowanych zakupem Hondy Civic oraz innych modeli tej znanej Japońskiej marki w atrakcyjnej cenie i na dogodnych warunkach. Na wszelkie pytania w zakresie tego produktu wyczerpująco odpowiedzą doradcy w autoryzowanym salonie Honda.