Aktualizacja produktu – skontaktuj się z ASO Hondy i przeprowadź stosowne modernizacje

dodano: 06.10.2020

Honda zaprasza właścicieli wyprodukowanych przez nią samochodów na aktualizację produktu. To darmowa modernizacja pojazdu, która pozwoli cieszyć się pełnią możliwości nowych pojazdów japońskiego producenta.

 

CZYM JEST AKTUALIZACJA PRODUKTU?

Aktualizacja produktu, w tym przypadku samochodu, to po prostu jego modernizacja. Jej celem jest zmodyfikowanie pojazdu w taki sposób, aby był on jeszcze lepszy. Nie od dziś wiadomo, że Honda przykłada dużą wagę do jakości produkowanych przez siebie samochodów, dlatego nie powinien dziwić fakt, że marka dba o potrzeby swoich klientów.

 

NA CZYM BĘDZIE POLEGAĆ AKTUALIZACJA?

Najnowsza akcja aktualizacyjna odnosi się do wymiany pompy paliwowej. To ważny element każdego pojazdu, którego podstawową funkcją jest dostarczanie paliwa ze zbiornika do układu zasilania, co umożliwia spalanie mieszanki paliwowo-powietrznej.

Wymiana pompy jest istotna z punktu widzenia każdego kierowcy. Nowy typ tego urządzenia pozwala bowiem na poprawę wydajności silnika, co przekłada się bezpośrednio na podniesienie standardu pojazdu.

 

W JAKI SPOSÓB MOŻNA DOKONAĆ AKTUALIZACJI?

Aby dokonać aktualizacji, należy zgłosić się do autoryzowanego serwisu obsługi Hondy. Najlepiej uczynić to telefonicznie, aby od razu umówić termin wizyty w ASO Hondy. Co ważne, wymiana pompy paliwowej jest całkowicie darmowa.

Kampanią zostały jednak objęte wybrane pojazdy. Aby sprawdzić, czy obejmuje ona dany egzemplarz, wystarczy sprawdź to po numerze VIN pojazdu.

Wielu kierowców od lat ceni Hondę za jej przywiązanie do jakości produkowanych pojazdów. Widać je nie tylko po niezawodności samochodów tej marki, ale także o dbałości producenta o dostarczanie klientom najlepszych rozwiązań. Najlepszym tego przykładem jest najnowsza aktualizacja produktu.