Chcesz przetestować możliwości Hondy? Skorzystaj z naszej wypożyczalni motocykli Honda!

dodano: 05.11.2019

Motocykle Honda to nie tylko wyjątkowa japońska jakość, ale również różnorodność, dzięki której każdy może znaleźć idealny model do swoich potrzeb. Zastanawiasz się, czy wybrana honda spełni Twoje oczekiwania? Najlepiej przekonaj się osobiście - wypożyczając jeden z modeli w salonie Hondy AutoWitolin.

Wypożyczenie hondy na godziny

Czytając dane techniczne i recenzje nietrudno zauważyć, że nowe hondy to klasa sama w sobie - zarówno miejska SH125i, sportowa CB500F, turystyczna Africa, czy przygodowa X-ADV zbierają bardzo dobre opinie i uchodzą za najlepsze konstrukcje w swoich klasach. Jednak co innego czytać o jakimś modelu, a co innego móc samemu sprawdzić, ile przyjemności można czerpać z jazdy nimi. Już od 40 złotych możesz wypożyczyć jeden z modeli na 3 godziny, co pozwoli Ci na zrobienie całkiem sporej trasy i przetestowanie przyspieszenia, zawieszenia czy hamulców. To również wystarczający czas na przekonanie się, na ile wygodne ma siedzisko, jak się prowadzi, czy nie jest za ciężki lub czy jest dopasowany rozmiarem do Twoich możliwości. Być może zechcesz wyskoczyć na mały off road i sprawdzić X-ADV czy Africę w trudniejszych warunkach, bardziej zbliżonych do tych, w jakich zamierzasz je wykorzystywać. To żaden problem!

Wypożyczenie Hondy na dni

Jednak nie wszystko można sprawdzić w ciągu 3 godzin. Szczególnie jeśli rozglądasz się za motocyklem na przyszłoroczny sezon, to nie wystarczy Ci wiedzieć, jak się nim jeździ na krótkich dystansach, ale również ile wynosi spalanie, awaryjność, czy jak zniesie długą i męczącą trasę. Jako miłośnicy motoryzacji doskonale zdajemy sobie z tego sprawę i dlatego umożliwiamy wypożyczenie nowej Hondy na znacznie dłużej - na dzień, dwa dni lub nawet znacznie dłużej. Zadbaliśmy o to, by nie kosztowało Cię to zbyt wiele. Przy wynajmie na dwa dni lub dłużej cena za dobę wyraźnie spada - już od 89 zł dziennie. Kilkudniowa wyprawa w trasę nową hondą nie musi pozostawać w sferze marzeń!

Czy skorzystasz?

Szukając nowego motocykla, z pewnością powinieneś rozważyć nasz wynajem. To wyjątkowa okazja żebyś upewnił się, że wybrana Honda w każdych warunkach spełni Twoje oczekiwania - bo my nie mamy co do tego żadnych wątpliwości!