Zdjęcie Hondy CR-V Hybrid na pustyni.
Zdjęcie Hondy CR-V Hybrid na pustyni.

Zamknij

OSIĄGI NOWEJ HYBRYDY

Zaprojektowana od podstaw Honda CR-V Hybrid jest dynamiczna i oferuje wyjątkową płynność jazdy. Inteligentny, wysoce zaawansowany hybrydowy układ napędowy zapewnia bezproblemowe i wciągające doświadczenie podczas każdej podróży.

  • OPTYMALNA WYDAJNOŚĆ DZIĘKI

    3 trybom jazdy

  • NAPĘD NA DWA KOŁA I

    Napęd na wszystkie koła

Wirtualna prezentacja modelu Honda CR-V Hybrid.
Wirtualna prezentacja modelu Honda CR-V Hybrid.

WIRTUALNA JAZDA PRÓBNA

Sprawdź jak prezentuje się nowa Honda CR-V Hybrid, i jak mogą Ci służyć innowacyjne elementy jej wyposażenia.

Przewiń

Wybierz wersję wyposażenia

Czas Hybryd

Kolejny kamień milowy Hondy CR-V.

Technologia i-MMD (intelligent Multi-Mode Drive) zapewnia wyjątkowe osiągi oraz niskie zużycie paliwa. Aerodynamiczne linie oraz całkowicie nowe podwozie sprawiają, że CR-V 5. generacji to SUV zaprojektowany z myślą o kierowcy. W luksusowym, wyrafinowanym wnętrzu można podziwiać najnowsze pomoce kierowcy i systemy infotainment, a także komfort, przestrzeń i wszechstronność, z których słynie CR-V.

Zbliżenie na logo Hondy CR-V Hybrid.
Zbliżenie na kluczyki Hondy CR-V Hybrid.
Widok z boku na Hondę CR-V Hybrid na ulicy.
Zdjęcie przednich świateł Hondy CR-V Hybrid.

Porównanie napędów

Honda CR-V jest dostępna z różnymi silnikami i przekładniami, w tym z nowym 1,5 VTEC TURBO. Wszystkie zostały opracowane z myślą o osiągach.

Nowa benzynowa Honda CR-V Zaawansowany i oszczędny silnik 1,5 VTEC TURBO dostępny z manualną 6-biegową skrzynią lub automatyczną przekładnią CVT. Dostępny jest wybór pomiędzy wersjami 2WD i 4WD, w tym opcja 7-osobowa.
Zdjęcie z przodu czerwonej, benzynowej Hondy CR-V. Nowa benzynowa Honda CR-V Zaawansowany i oszczędny silnik 1,5 VTEC TURBO dostępny z manualną 6-biegową skrzynią lub automatyczną 7-biegową przekładnią CVT. (Moc wyjściowa dla przekładni ręcznej wynosi 173 PS / 220 Nm momentu obrotowego i 193 PS / 243 Nm dla CVT). Do wyboru są również wersje z napędem na wszystkie koła i 2WD oraz konfiguracja z 7 miejscami siedzącymi.
Zdjęcie z przodu białej, benzynowej Hondy CR-V Hybrid. Nowa Honda CR-V Hybrid Pracujący w cyklu Atkinsona silnik benzynowy o pojemności 2 litrów współpracuje z dwoma silnikami elektrycznymi – jednym napędzającym samochód i jednym generatorem – sterowanymi przez i-MMDD (intelligent Multi-Mode Drive), który pozwala na 3 tryby jazdy: Hybryda – silnik spalinowy i napęd elektryczny. Dostępne są wersje z napędem na dwa i wszystkie koła.

Poznaj silnik 1,5 VTEC TURBO

Twoja Honda CR-V Hybrid

Podkreśl swój własny styl.

Istnieje wiele sposobów, aby dopasować CR-V Hybrid do własnego stylu. Można wybrać z szerokiej gamy pojedynczych elementów lub wybrać specjalnie zaprojektowany pakiet akcesoriów. Dzięki tym drobnym dodatkom możesz nadać swojemu autu zupełnie unikalny i dopasowany do Ciebie styl.

Zdjęcie Hondy CR-V Hybrid na ulicy.

MAKSYMALNA OCENA PUNKTOWA POTWIERDZAJĄCA NAJWYŻSZE BEZPIECZEŃSTWO

Nowa CR-V otrzymała maksymalną ocenę 5 gwiazdek w najnowszych testach bezpieczeństwa Euro NCAP.

Bezpieczeństwo to priorytet, wokół którego konstruujemy nasze samochody. Jest dla nas równie ważne, jak radość i przyjemność, którą nasze samochody mają przynosić kierowcom w codziennej eksploatacji. Nowatorska konstrukcja nowej CR-V w połączeniu z systemem Honda Sensing™ — zestawem technologii bezpieczeństwa czynnego i wspomagania kierowcy — tworzy najbardziej kompleksowy system ochrony kierowców i pasażerów w swojej klasie.