Hybrydowa Honda CR-V na ulicy.
Hybrydowa Honda CR-V na ulicy.

PŁYNNE LINIE, DYNAMICZNY DESIGN

Nowa Honda CR-V Hybrid ma aerodynamiczny kształt od świateł przednich do tylnych. Jest to pięknie dopracowany i nowoczesny SUV z zaawansowanym napędem.

  • MAKSYMALNA POJEMNOŚĆ BAGAŻNIKA

    1694 litrów

  • DO WYBORU

    8 wersji kolorystycznych

Przewiń

Obszar wewnętrzny

Kiedy otwierasz drzwi, wita Cię czysty luksus.

Wkrótce po zajęciu miejsca w środku doświadczysz wyjątkowej przestrzeni i komfortu CR-V. Będziesz mieć ochotę wyłącznie na to, aby cieszyć się jazdą.

Zawsze pod ręką

Możesz z łatwością poruszać się po interfejsie informacyjnym kierowcy, korzystając ze specjalnego pada zamontowanego na kierownicy lub za pomocą aktywacji głosowej. Możesz wybierać następujące funkcje: Wyświetlanie wiadomości SMS i elektronicznych, informacje dźwiękowe, kontakty telefoniczne, a także inteligentne informacje o serwisowaniu pojazdu.

Zbliżenie przedstawiające wnętrze i deskę rozdzielczą Hondy CR-V Hybrid znajdującej się na ulicy.

Na całej szerokości kabiny znajdują się piękne panele dotykowe.

Zbliżenie przedstawiające wyświetlacz TFT w Hondzie CR-V Hybrid.

Kolorowy wyświetlacz TFT przedstawia kierowcy kluczowe informacje.

Wyraziste linie

Jeżdżenie hybrydą jeszcze nigdy nie było tak przyjemne, ani nie wyglądało tak dobrze.

Piąta generacja Hondy CR-V wyróżnia się charakterystycznym kształtem, elegancką prostotą i jest zaprojektowana tak, aby być jednocześnie stylową i funkcjonalną. Konstrukcja ta obejmuje kontrolę przepływu powietrza pod karoserią, co poprawia zużycie paliwa, minimalizuje opór powietrza i obniża poziom hałasu. Niezależnie od funkcji, ogólny efekt jest taki, że Honda CR-V Hybrid zwraca uwagę wszędzie, gdzie się pojawi.

Pokrywa bagażnika sterowana bez użycia rąk

Tylną klapę można zaprogramować tak, aby zatrzymywała się na żądanej wysokości. Idealnie sprawdzi się, kiedy trzeba otworzyć bagażnik w pośpiechu na parkingu lub w garażu o niskiej wysokości sufitu. Bagażnik można również otworzyć, gdy masz zajęte ręce, przesuwając stopę pod tylnym zderzakiem — łatwe i przyjemne, prawda?

Zbliżenie na logo Hondy CR-V Hybrid z boku.
Zdjęcie bagażnika Hondy CR-V Hybrid otwieranego bez użycia rąk.

Nawet mając zajęte ręce, można łatwo załadować wszystko do samochodu dzięki możliwości otwierania bagażnika stopą pod tylnym zderzakiem.

Zobacz z bliska

Spraw, aby Twoja Honda CR-V Hybrid wyróżniała się na ulicy i nadaj jej indywidualny charakter. Jasny i połyskujący, a może ciemny i szykowny lub metalizowany — jak będzie prezentował się Twój nowy samochód?

Wybierz kolor swojej nowej Hondy CR-V Hybrid

Platinum White Pearl

Widok z boku Hondy CR-V Hybrid w kolorze Platinum White Pearl.

Bądź zawsze w kontakcie

Dzięki systemowi informacyjno-rozrywkowemu Honda CONNECT nie musisz rozstawać się ze swoją ulubioną muzyką ani znajomymi.

Zbliżenie przedstawiające kierownicę Hondy CR-V Hybrid.

Gdy korzystasz z 7-calowego ekranu dotykowego, wszystko, czego potrzebujesz, jest na wyciągnięcie ręki

Złącza Bluetooth® oraz USB zapewnia dostęp do informacji i list odtwarzania na smartfonie. Możliwe jest również wyświetlenie interfejsu telefonu – za pomocą Apple CarPlay® lub Android Auto™ – na 7-calowym ekranie dotykowym w celu uzyskania dostępu do aplikacji i umożliwienia wykonywania połączeń oraz wysyłania i odbierania wiadomości.

Więcej możliwości połączenia

Wstępnie zainstalowany internetowy odtwarzacz audio AHA™ umożliwia słuchanie ulubionych stacji muzycznych, podcastów oraz serwisów informacyjnych.

Zbliżenie przedstawiające ikony na ekranie dotykowym Hondy CR-V Hybrid SUV.

Nigdy nie stracisz orientacji, korzystając z nawigacji satelitarnej.

Zbliżenie przedstawiające ikony na ekranie dotykowym Hondy CR-V Hybrid.

Rzut oka wystarczy, aby wybrać jedną z wyraźnych ikon.