Widok przedstawiający Hondę HR-V z profilu w mieście.
Widok przedstawiający Hondę HR-V z profilu w mieście.

KIERUJ SIĘ W STRONĘ HORYZONTU

Sportowy SUV został wyposażony w silnik 1,5 VTEC TURBO. Do wyboru jest przekładnia CVT lub ręczne skrzynie biegów. Niezależnie od wyboru, zaawansowane technologie zastosowane w modelu HR-V zapewniają doskonałą ekonomię oraz ekscytujące, sportowe osiągi.

  • SILNIK VTEC Z TURBOSPRĘŻARKĄ

    1,5 l/182 KM

  • OSZCZĘDZAJ PALIWO DZIĘKI FUNKCJI AUTOMATYCZNEGO WYŁĄCZANIA SILNIKA

    Tryb ECON

UMÓW SIĘ NA JAZDĘ PRÓBNĄ
Przewiń

Wybierz silnik

Jaki silnik napędza Twój samochód? Wybierz spośród 4 silników taki, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Podsumowanie specyfikacji

Wytrzymały i dynamiczny silnik benzynowy DOHC o pojemności 1,5 litra dostarcza moc maksymalną wynoszącą 130 KM i moment obrotowy rzędu 155 Nm, przenoszony przez 6-biegową ręczną skrzynię biegów w celu zapewnienia doskonałych właściwości jezdnych.

Honda HR-V to oszczędność paliwa i niski poziom emisji spalin, który wynosi jedynie 130–132 CO₂ (g/km).

Podsumowanie specyfikacji

Nasz nowy silnik benzynowy DOHC o pojemności 1,5 litra dostarcza moc maksymalną wynoszącą 130 KM i moment obrotowy rzędu 155 Nm przenoszony przez automatyczną skrzynię biegów (CVT) w celu zapewnienia płynnej jazdy.

Honda HR-V to oszczędność paliwa i niski poziom emisji spalin, który wynosi jedynie 121–122 CO₂ (g/km).

Podsumowanie specyfikacji

Potężny i dopracowany silnik VTEC TURBO o pojemności 1,5 litra wyciska 182 KM mocy i 240 Nm momentu obrotowego. W połączeniu ze sportową 6-biegową manualną skrzynią biegów dostosowuje się do Twoich potrzeb w pełnym zakresie obrotów.

Topowe osiągi samochodu łączą się z niskim zużyciem paliwa i emisją CO₂ na poziomie od 151 g/km.

Podsumowanie specyfikacji

Potężny i dopracowany silnik VTEC TURBO o pojemności 1,5 litra wyciska 182 KM mocy i 220 Nm momentu obrotowego. Dzięki połączeniu z nową bezstopniową automatyczną przekładnią CVT można cieszyć się przyjemniejszą jazdą. W przypadku zmiany stylu jazdy można skorzystać z zamontowanych łopatek zmiany biegów rodem z samochodu wyścigowego.

Topowe osiągi samochodu łączą się z niskim zużyciem paliwa i emisją CO₂ na poziomie 163 g/km.

Moc, na którą Cię stać

Honda HR-V zapewnia zarówno niesamowite osiągi, jak i niskie koszty eksploatacji.

Honda HR-V - widok przedstawiający samochód z górnej perspektywy w mieście.

Nowy model HR-V jest dostępny w dwóch wersjach silnikowych: z wydajnym, 1,5-litrowym silnikiem benzynowym i-VTEC o mocy maksymalnej 130 KM oraz z dynamiczną jednostką 1,5 VTEC TURBO o mocy maksymalnej aż 182 KM. Oba silniki wykorzystują prosty i inteligentny system Auto Stop i tryb ECON w celu zapewnienia optymalnego zużycia paliwa i wydajności pracy.

Dostępne skrzynie biegów

HR-V posiada napęd na przednie koła dostępny w wersji z 6-biegową, manualną skrzynią biegów lub automatyczną skrzynią CVT (bezstopniowa skrzynia biegów), która oferuje funkcję ręcznej zmiany biegów za pomocą manetek przy kierownicy.

Honda HR-V – zbliżenie przedstawiające przycisk Econ.

Za pomocą przycisku ECON można zmienić parametry jazdy, co także ogranicza zużycie paliwa.

Model Hondy HR-V w samochodzie.

Pewnych elementów nie znajdziesz na stronie z danymi technicznymi, na przykład uczucia towarzyszącego jeździe Hondą HR-V.

Pewna przyczepność

Zaawansowana technologia, która zwiększa zaufanie.

Uwielbiamy projektować samochody, które są przyjemne w prowadzeniu. Honda HR-V nie jest wyjątkiem. System wspomagający stabilność zapewnia idealną współpracę silnika z hamulcami, co gwarantuje wyjątkowe właściwości jezdne i fenomenalną przyczepność w zakrętach. Ten sportowy SUV o stylistyce coupe gwarantuje radość jazdy w każdych warunkach.