Honda HR-V Sport z przedniej perspektywy.
Honda HR-V Sport z przedniej perspektywy.

OSZAŁAMIAJĄCE OSIĄGI

Ten lekki i kompaktowy SUV w stylu sportowego coupé oferuje niezrównaną dynamikę naszego silnika VTEC TURBO o pojemności 1,5 litra i mocy 182 KM. Jednostka napędowa zapewnia płynne przekazywanie potężnej mocy, co w połączeniu z 6-biegową manualną skrzynią biegów lub bezstopniową automatyczną przekładnią CVT gwarantuje pełną satysfakcję z jazdy.

Ciemny i sportowy charakter obecny jest również we wnętrzu. Przestronne wnętrze ze słynnymi fotelami Magic Seats wykończyliśmy połączeniem skóry i innych tkanin, aby zapewniać komfortową jazdę.

Przewiń

Logo Honda HR-V.

Nowy rodzaj SUVa.

Doskonałe osiągi i odważna sportowa sylwetka – Honda HR-V Sport wygląda pięknie i zapewnia przyjemność z jazdy.

Ciemna i wyrazista

Nowa Honda HR-V Sport na pewno wyróżni Cię z tłumu.

Być może wydaje się mroczny, ale oferuje charyzmatyczny i wyrazisty charakter z dobrze zdefiniowaną sportową sylwetką, elegancką tapicerką łączoną (czarny materiał i bordowa skóra) oraz 18-calowymi felgami ze stopów lekkich w kolorze czarny mat. Wystarczy jedno spojrzenie na przednie i tylne panele nadwozia, boczne progi, czarną kratę wlotu powietrza, czarne osłony lusterek i podwójny wydech, aby dostrzec odważny i pewny siebie charakter Hondy HR-V Sport.

Honda HR-V Sport – zbliżenie przedstawiające sportową kierownicę.
Honda HR-V Sport – zbliżenie przedstawiające fotele wewnątrz.
Widok Hondy HR-V Sport z boku.
Honda HR-V Sport – zbliżenie przedstawiające rury wydechowe.

Błyskawiczna reakcja

Turbodoładowany silnik to gwarancja imponującej mocy.

Potężny silnik VTEC TURBO o pojemności 1,5 litra i mocy 182 KM zapewnia niezłego kopa. Przyśpieszenie potrafi uzależnić, gdy tylko poznasz to ekscytujące uczucie wciskania w fotel. Przygotuj się na emocjonującą jazdę pełną energii, która jest możliwa dzięki połączeniu zaawansowanych technologii, takich jak Agile Handling Assist, sportowe zawieszenie czy bezstopniowa skrzynia biegów.

Widok z tyłu Hondy HR-V Sport w mieście.

Stała łączność

Najnowsza wersja modelu HR-V jest wyposażona w innowacyjną technologię Honda CONNECT.

Widok z boku Hondy HR-V Sport w mieście.

Jest to ekran dotykowy, dzięki któremu masz stały i łatwy kontakt ze znajomymi oraz dostęp do ulubionej muzyki i zdjęć.

Spersonalizowany ekran główny

Ekran dotykowy systemu Honda CONNECT o przekątnej 7 cali można dowolnie personalizować przy użyciu ulubionych zdjęć. Dzięki niemu masz łatwy dostęp do listy kontaktów w telefonie komórkowym i możesz nim sterować głosowo.

Bluetooth

Intuicyjny ekran dotykowy zapewnia dostęp do wszystkich funkcji telefonu komórkowego sparowanego za pomocą Bluetooth™. Obsługa sieci WiFi oraz łącza USB i HDMI™ umożliwiają korzystanie z Internetu i słuchanie muzyki w czasie podróży.

Aplikacja AHA w Hondzie HR-V Sport.

Dzięki licznym funkcjom aplikacji AHA możesz słuchać różnych stacji radiowych oraz korzystać z ulubionych mediów społecznościowych.