Przewiń

Oszczędność i osiągi

Honda HR-V łączy niskie zużycie paliwa oraz doskonałe osiągi.

6-biegowa manualna skrzynia biegów zapewnia kontrolę podczas jazdy, a układ kontroli stabilności jazdy monitoruje prędkość poszczególnych kół i automatycznie kompensuje podsterowność i nadsterowność. System Auto Stop przyczynia się do obniżenia zużycia paliwa podczas oczekiwania na czerwonym świetle, wyłączając silnik, a następnie włączając go ponownie w momencie ruszania. Dzięki trybowi Econ zapewniającemu regulację ustawień silnika w celu zmniejszenia zużycia paliwa model HR-V stanowi doskonałe połączenie oszczędności i odpowiednich osiągów.

Łatwość manewrowania

Honda HR-V pomaga uniknąć uderzeń i zarysowań podczas jazdy z małą prędkością.

Kamera cofania i lusterko zewnętrzne pochylają się w dół po włączeniu biegu wstecznego, aby pomóc w bezpiecznym cofaniu, natomiast czujniki parkowania ostrzegają o obiektach znajdujących się w pobliżu. System wspomagania ruszania pod górę zapobiega staczaniu się pojazdu podczas postoju na pochyłości, a system aktywnego hamowania w ruchu miejskim wykrywa potencjalne kolizje przy małej prędkości i ostrzega kierowcę, zanim automatycznie włączy hamulce.

Komfortowe wnętrze i praktyczność

Hondę HR-V można dostosować do własnych potrzeb.

Szerokie drzwi zapewniają dostęp do dużego bagażnika, który można jeszcze powiększyć dzięki wszechstronnemu systemowi siedzeń Magic Seats składanych na płasko, do dołu oraz podnoszonych w celu elastycznego wykorzystania wnętrza. To niewiarygodne, ile można pomieścić w modelu HR-V. Przednie fotele są w pełni regulowane i podgrzewane. Po wejściu do środka zobaczysz wyjątkową ilość miejsca nad głową oraz przestronne wnęki na nogi z przestronnym i jasnym wnętrzem, a dodatkowo efekt ten wzmaga otwierany szklany dach.

Zaawansowane systemy bezpieczeństwa

Honda HR-V pomaga unikać wszystkich zagrożeń na drodze.

System ostrzegania o zjeżdżaniu z pasa ruchu informuje kierowcę o zjechaniu z zajmowanego pasa bez włączonego kierunkowskazu, a system ostrzegania przed kolizją alarmuje o ryzyku kolizji przy małej prędkości. Obydwa systemy informują kierowcę przy użyciu alertów dźwiękowych i wizualnych wyświetlanych na desce rozdzielczej.

Funkcje komunikacji wspomagające jazdę

Dzięki umieszczeniu elementów sterujących pod ręką HR-V zapewnia Ci rozrywkę i możliwości kontaktu podczas jazdy.

Podłączenie smartfona przy użyciu połączenia USB lub Bluetooth z zastosowaniem funkcji rozpoznawania mowy umożliwia dostęp do Internetu lub rozmawianie przy użyciu zestawu głośnomówiącego. Możesz spersonalizować 7-calowy ekran dotykowy, wybierając własną tapetę. Dostępne są też: system nawigacji satelitarnej Garmin, radio cyfrowe DAB i odtwarzanie filmów za pośrednictwem łącza HDMI.